Jdi na obsah Jdi na menu
 


O společnosti Cristian Lay

Cristian Lay je nadnárodní společností, leader v přímém prodeji. V České republice působí od listopadu 2005. Na světovém trhu úspěšně prodává své kolekce bižuterie, stříbra, hodinek, per a kosmetiky již od roku 1981. Sídlo firmy je v jihozápadním Španělsku
v městečku Jerez de los Caballeros, kde se také vyrábí 80 % šperků. Při výrobě je kombinována technologie strojů s tradiční lidskou zručností.

Tým návrhářů Cristian Lay pečlivě sleduje aktuální módní trendy a dvakrát ročně ze 40 % obměňuje svou nabídku, ze které si vybere skutečně každý. Od klasických stříbrných šperků s přírodními polodrahokamy až po extravagantní bižuterii pro mladé.

Cristian Lay klade velký důraz na kvalitu svých výrobků, všechny procházejí přísnou kontrolou po celou dobu výroby, a tak je na veškeré výrobky je poskytována 100 % záruka a samozřejmostí je i pozáruční servis.

HISTORIE SPOLEČNOSTI 

1981  Původně hodinář Ricardo Leal zakládá společnost Cristian Lay v Jerez de los Caballeros a začíná s prodejem bižuterie přes síť reprezentantů.  V témže roce  společnost rozšiřuje kolekci o zlato.

1986  Začínáme s produkcí vlastních výrobků.

1987  Rozšiřujeme nabídku o spodní prádlo a kosmetiku, máme více než 10.000 reprezentantů, vstupujeme na na trh v Portugalsku a v Chile

1994  Vstupujeme na trhy v Itálii, Mexiku a Porto Ricu, zdvojnásobujeme objem prodeje.

1998  Překračujeme počet 100.000 reprezentantů.

1999 Zakládáme nové logistické centrum s kapacitou 15.000 objednávek denně, rozšiřujeme nabídku o linii Móda.

2000  Začínají nové fáze  rozvoje obchodní sítě a prodeje jak ve Španělsku tak v ostatních zemích.

2002  Cristian Lay se stává přední společností v oboru šperkařství

2005  Vstupujeme na trhy v Maroku, Chorvatsku, Costa Rice a  České republice

2006  Vstupujeme na trh v Panamě, Venezuele.

2007 Zavádíme novou prodejní strategii pro obchodní síť – KARIÉRNÍ MAPU,   vstupujeme na trh v Tunisu a Argentině, zahajuje provoz naše nová továrna na kosmetiku, největší a nejmodernější v Evropě.

2008  Pokračujeme s expanzí na trhy v Evropě a Americe.